Drzwi Porta

Oferujemy Państwu drzwi Porta wewnętrzne, drzwi wejściowe do mieszkań i domów, drzwi łamane i suwane, a także drzwi techniczne.

© Porta Drzwi

Polska marka Porta to jedne z ważniejszych liderów na rynku w zakresie produkcji stolarki drzwiowej. Przede wszystkim w ofercie firmy znaleźć można drzwi wewnętrzne, wejściowe oraz specjalistyczne dedykowane pomieszczeniom mieszkalnym, użytkowym, hotelom, biurom oraz miejscom użyteczności publicznej. Od 25 lat Porta wyznacza standardy zarówno w doskonałej jakości, jak i w podążaniu za trendami aranżacji wnętrz. Najlepsze na rynku drzwi są produkowane w pierwszym zakładzie firmy w Bolszewie koło Wejherowa oraz Ełku, Suwałkach i Rumunii. Poza tym niezwykle ważnym ogniwem jest nowoczesny park maszynowy Porta STEEL.

Najwyższe standardy projektowania i produkcji drzwi sprawiają, że Porta wyznacza aktualne trendy we wzornictwie. Dlatego właśnie modele tej marki pojawiają się zarówno w nowoczesnych i designerskich wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych. Niewątpliwie ważną zaletą produktów Porta jest troska o jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają otrzymywane w Instytucie Techniki Budowlanej certyfikaty. Drzwi powstają z najlepszych jakościowo materiałów dostarczanych przez światowe firmy, a odważne projekty rewelacyjnie wpisują się w oczekiwania wymagających klientów w całej Europie.

Porta produkuje drzwi o różnym przeznaczeniu i odmiennej wytrzymałości. Szczególnie popularne są drzwi techniczne, które spełniają niezwykle surowe normy. To produkty antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne. Poza tym stałe inwestycje zarówno w maszyny, najnowsze technologie, jak i w pracowników sprawiają, że Porta niezmiennie wyznacza trendy na rynku i jest jednym z najbardziej konkurencyjnych przedsiębiorstw. Dzięki inwestycjom w nowoczesne i zautomatyzowane technologie produkcji dba o środowisko naturalne oraz wysoką jakość, oferując przy tym niezwykle atrakcyjne ceny.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie.

Lidzbark Warmiński
Ogrodowa 10

+48 535 001 246

info@owireklama.pl

Napisz wiadomość