Materiały drukowane

Materiały drukowane są nieodłącznym elementem promocji firmy. Profesjonalne projekty oraz doskonała jakość wykonania oraz dostosowanie gadżetów do potrzeb i możliwości to gwarancja skutecznej kampanii.

Oferta

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Współczesny marketing

Współczesny marketing to łączenie różnych technik i środków komunikacji. Jego głównym celem jest docieranie do klientów z ofertą firmy. Najczęściej wybieraną metodą w dalszym ciągu są materiały drukowanie takie jak wizytówki, ulotki, plakaty czy też różnego rodzaju gadżety. Odpowiednio zaprojektowane są w stanie sprawić, że marka stanie się rozpoznawalna i będzie cieszyć się zaufaniem klientów. Profesjonalne narzędzia to podstawa działalności i małych firm i wielkich przedsiębiorstw, a gadżety drukowane to jedne z najlepszych środków szczególnie w promocji na lokalnym rynku. Naszym klientom oferujemy profesjonalne przygotowanie materiałów drukowanych od projektu do wykonania.

Katalogi reklamowe

Katalogi reklamowe do doskonałe narzędzie do prezentacji oferty firmy w szacie graficznej oraz formie dopasowanej do celu, jaki nam przyświeca. Profesjonalny folder świetnie sprawdzi się podczas targów, wystaw czy też wizyt potencjalnych kontrahentów. Poza doskonałej jakości zdjęciami, które pokażą profesjonalne oblicze przedsiębiorstwa, warto zadbać o tekst oraz układ treści. Katalog reklamowy to jedno z najważniejszych elementów promocyjnych.

Wizytówki

Wizytówki są niezbędne przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych z innymi firmami czy też potencjalnymi klientami. To jedno z najważniejszych narzędzi, które bezpośrednio świadczy o naszym podejściu do prowadzenia biznesu. Zarówno oryginalność projektu, jak i jakość wykonania czy sposób przekazywania małego kartonika z danymi osobowymi sprawiają, że szybko można wyróżnić się spośród innych, wypromować markę, a tym samym zostać zapamiętanym. Odpowiednie projekty wizytówek dopasowane są do specyfiki branży, zakresu działalności czy też wizualnego przekazu.

Ulotki

Ulotki są doskonałym narzędziem reklamy lokalnej. Nadają się również do szybkiego rozpowszechniania i z założenia mogą dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. Kluczem do skutecznej reklamy jest oczywiście atrakcyjna ulotka z niezbędnymi informacjami o usłudze, firmie bądź produktach oraz przemyślany system dystrybucji.

Plakaty

Na targach lub przy prezentacjach firmowych doskonale sprawdzają się plakaty. To atrakcyjnie wizualna reklama, której zadaniem jest przede wszystkim przyciągnąć uwagę klientów, zachęcić do zainteresowania się ofertą. Często są połączeniem ciekawych sloganów, atrakcyjnej grafiki oraz elementów przyciągających potencjalnych odbiorców.

Gadżety reklamowe

Coraz modniejsze są różnego rodzaju gadżety takie jak na przykład kubki, koszulki, sprzęt biurowy czy elektroniczny lub notesy i kalendarze. Dzięki możliwości nadruku logotypu na dowolnych powierzchniach w ciekawy i oryginalny sposób można dotrzeć do potencjalnych odbiorców.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie.

Lidzbark Warmiński
sklep Aladyn ul. Piłsudskiego 3

+48 783 539 890

info@owireklama.pl

Zostaw wiadomość