20 Lat Doświadczenia

Od ponad 20 lat pracujemy na zaufanie naszych klientów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowych, które dostępne są pod adresami www.domowi.pl oraz www.sklepzlotowka.pl.

Podążając za oczekiwaniami klientów, pragniemy rozbudować działalność firmy przede wszystkim o nowoczesne dekorowanie waszych mieszkań i domów, jak zarówno dostosowanie się do potrzeb biznesu usługi reklamowe, współpraca zagraniczna w zakresie kontaktów w  Rumunii lub Włochy.

Sklep Aladyn  i sklepy internetowe

Dzięki wielu kontaktom z uznanymi producentami i importerami jesteśmy w stanie naszym klientom zaproponować wysokiej jakości produkty, które można zakupić w sieci, jak i w sklepach stacjonarnych w Lidzbarku Warmińskim . To miejsca, w których można wyposażyć mieszkanie w najwyższej jakości dywany, firany, zasłony, rolety tkaniny, dekoracje i akcesoria. Jako sklep internetowy przygotowujemy profesjonalnie przesyłki i nadajemy je sprawdzonymi kurierami, by dotarły do odbiorców w nienaruszonym stanie.

Dane

Za sobą mamy wiele zrealizowanych projektów. Działamy w wielu branżach i wszechstronnie.

Lat doświadczenia

Zrealizowanych zamówień

Sklepy stacjonarne

Aranżacji

Aranżacje wnętrz

Naszym Klientom tworzymy aranżację w sklepach, biurach, domach i mieszkaniach. Dzięki szerokiej gamie produktów do dekoracji i wystroju wnętrz, tworzymy atrakcyjne, przyjazne i nowoczesne wnętrza.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie i sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

Reklama

Telebim LED oraz przyczepa podświetlana z ekranem LED. Projekty graficzne materiałów reklamowych, tworzenie pełnej kampanii marketingowej, gadżety reklamowe, materiały drukowane: ulotki, plakaty i wizytówki.

Tłumaczenia-Współpraca Polska- Rumunia- Włochy

 Jeżeli szukasz kontaktu w Rumunii lub we Włoszech, dobrze trafiłeś . Pomożemy we współpracy międzynarodowa , sprzedaż lub zakup ,  negocjacje umowy, terminu, warunki lub cena, tłumaczenia , reprezentacje lub spotkania twojej firmy, transport, produkcja, negocjacje, turystyka lub wycieczki , rezerwacji oraz inne usługi w Rumunii i Polski. W tym celu skontaktuj się z nami

Punkt Paczkowy

Klientom indywidualnym oraz firmom oferujemy również korzystanie z naszego punktu nadawania i odbierania przesyłek. Wygodne nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich do Polski i do wielu innych krajów na całym świecie.

Traduzioni-Cooperazione Italia -Polonia – Romania

Se stai cercando un contatto in Polonia o in Romania, sei arrivato nel posto giusto. Possiamo aiutarci con la cooperazione internazionale, la vendita o l’acquisto, la negoziazione del contratto, il termine, le condizioni o il prezzo, la traduzione, la rappresentanza o la riunione della vostra azienda, il trasporto, la produzione, la negoziazione e altri servizi tra l’Italia e la Polonia. A tal fine, vi preghiamo di contattarci.

Wystrój wnętrz

Doskonałej jakości produkty wyposażenia wnętrz takie jak dywany, firany narzuty czy pościele i rolety oraz wiele innych potrzebnych elementów. Nowoczesne aranżacje, jak i rzeczy do mieszkań urządzonych w stylu klasycznym.

Traduceri - Cooperare Romania – Polonia-Italia

Dacă sunteți în căutarea unui contact în Polonia sau in Italia  ați ajuns în locul potrivit. Vă vom ajuta în cooperare internațională, vanzare sau cumpare, negociere contract, termen, conditii sau pret, traduceri, reprezentări sau întâlniri ale companiei dvs, transport, producție, vizite turistice , rezervari și alte servicii între România și Polonia. In acest scop nu ezitati a ne contacta  .