Ekran reklamowy

Reklamy towarzyszą nam na każdym kroku, zachęcając do określonych zachowań konsumenckich. Jedną z najbardziej efektownych i efektywnych metod jest wyświetlanie wizerunku lub produktu czy marki na wielkoformatowym telebimie LED.

Szczegóły oferty

Animacje, filmy, slogany – reklama w wielu formach i kreacjach.

Reklama firmy na telebimie

Reklama firmy na telebimie może więc świetnie promować markę, co znacząco przełoży się wzrost sprzedaży produktów lub usług. To również świetny nośnik informacyjny. Spośród niewątpliwych zalet telebimu można wymienić również sprawną aktualizację czy też zmianę treści spotu czy też całej reklamy.

Sprawdź skuteczność

Na ekranie w krótkim czasie możesz zaprezentować najważniejsze elementy oferty. Sprawdź i porównaj z reklamą w tradycyjnych artykułach w czasopismach czy też ogłoszeń w mediach – będziesz zaskoczony!

Wiele branż

Popularność i skuteczność reklamy interaktywnej sprawia, że firmy z różnych branż zainteresowane są tą formą promocji. Doskonale sprawdza się zarówno w warunkach lokalnych, jak i daje możliwość kampanii ogólnopolskich.

Wydarzenia lokalne

Reklamę na telebimie można wykorzystać również do promocji wydarzeń lokalnych, reklamy społecznej czy też oferty kulturalnej. Duża skuteczność, nowoczesne środki przekazu i zauważalność sprawiają, że coraz więcej telebimów w przestrzeni miast się pokazuje. Warto wykorzystać ten trend i być na topie, by docierać szybko do odbiorców.

Inwestycja w reklamę

Inwestycja w reklamę na telebimie LED to wydatek, który procentuje. Spoty są projektowane w taki sposób, by skutecznie trafiać do odbiorcy, a częstotliwość wyświetlania jest ustalana indywidualnie. Co ważne, ekrany działają niezależnie od pogody.

Reklama kreatywna

To wyzwala kreatywność i pozwala na oryginalne podejście do obrazu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie.

Lidzbark Warmiński
sklep Aladyn ul. Piłsudskiego 3

tel. 783 539 890

 

info@owireklama.pl

Zostaw wiadomość